SDT ’Leyla ile Mecnun’u sahneleyecek

Sivas Devlet Tiyatrosu (SDT), yılın son haftasında 'Leyla ile Mecnun' adlı oyunla seyircisiyle buluşacak.

SDT ’Leyla ile Mecnun’u sahneleyecek
Sivas
Sivas Devlet Tiyatrosu (SDT), yılın son haftasında ’Leyla ile Mecnun’ adlı oyunla seyircisiyle buluşacak.

Ekim ayından bu yana, hem Atatürk Kültür Merkezi Sahnesi’nde hem de Anadolu’nun çeşitli yerlerinde perde açarak, sanatseverlerle aralıksız buluşmaya devam eden SDT, tiyatro seyircisinden yoğun istek alan, dekoru, müziği ve oyunculuk performansıyla sanatseverleri büyüleyen, birbirinden iddialı oyunlarıyla perdelerini açmaya devam ediyor.

SDT, tüm olumsuzların yeni yılda yaşanmaması, gelen yeni yılın umut ve aşk tadında yaşanması dileğiyle 2017 yılını son haftasında, hayalin gerçeğe, gerçeğin hayale dönüştüğü hikayeyi konu alan, ’Leyla ile Mecnun’ isimli oyunuyla seyircinin karşısına çıkacak.

Türk edebiyatında birçok şair tarafından zenginleştirilerek yeniden yazılan ’Leyla ile Mecnun’ hikayesini sahneye taşıyarak, 2018 yılının ilk oyununu sahneleyecek olan SDT daha sonra, ’Lysistrata’ adlı oyunla, Sivas Atatürk Kültür Merkezi Sahnesi’nde sanatseverlerle buluşacak.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...