Hayırsever kadından, öğrencilere bot yardımı

Bingöl'de hayırsever bir kadın, çevresinin desteğiyle 52 öğrenciye bot hediye etti.

Hayırsever kadından, öğrencilere bot yardımı
Bingöl
Bingöl’de hayırsever bir kadın, çevresinin desteğiyle 52 öğrenciye bot hediye etti.

Bingöl’de Saliha Çılgasit isimli hayırsever kadın, çevresindeki arkadaşlarından destek alarak yardım kampanyası yaptı. Kısa sürede 52 öğrenci için bot temin eden Çılgasit, boyları öğrencilere ulaştırdı.

Kış aylarında çocukların ayaklarının üşümemesi için böyle bir yardım kampanyası başlattığını ifade eden Saliha Çılgasit, "Tamamen kendi isteğimle çevremdeki arkadaşlarıma duyurdum. Duyarlı olan birçok kişi buna destek verdi. Bir çocuk ağlarsa dünya ağlar, bir çocuk üşürse dünya üşür. Bu kış çocuklarımızın ayakları üşümesin diyerek bu yola çıktım. 54 botumuzu İncesu İlköğretim Okuluna ulaştırdım. Her şey çocuklarımız için" dedi.

Yapılan yardımın ardından köy okulundaki öğrenciler, hayırsever kadına teşekkürlerini notlarla iletti. Yardımdan sonra köy çocuklarından çiçek ve teşekkür notlarını aldığını ifade eden Çılgasit, "Onlar bizim geleceğimiz, kocaman yürekleri var" ifadelerini kullandı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...