Vali Mantı;"Kaymakamımız başarılı bir ameliyat geçirdi"

Bingöl'ün Solhan İlçesi Kaymakamı Fatih Okumuş, apandisitinin patlaması nedeniyle hastaneye kaldırılarak ameliyata alındı. Kaymakamı ziyaret eden Vali Ali Mantı, sağlık durumunun iyi olduğunu ve başarılı bir ameliyat geçirdiğini söyledi.

Vali Mantı; Bingöl
Bingöl’ün Solhan İlçesi Kaymakamı Fatih Okumuş, apandisitinin patlaması nedeniyle hastaneye kaldırılarak ameliyata alındı. Kaymakamı ziyaret eden Vali Ali Mantı, sağlık durumunun iyi olduğunu ve başarılı bir ameliyat geçirdiğini söyledi.

Dün gece karın bölgesindeki rahatsızlığından dolayı Solhan İlçe Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Kaymakam Fatih Okumuş, apandisitinin patlaması üzerine Bingöl Devlet Hastanesi’ne sevk edildi. Yapılan ilk müdahalenin ardından ameliyata alınan kaymakam Okumuş’un apandisiti başarılı geçen operasyonun ardından alındı.

Sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilen kaymakam Okumuş’u Vali Mantı ve beraberindekiler ziyaret etti. Bingöl Devlet Hastanesi’nin iyi bir kadroya sahip olduğunu ifade eden Vali Mantı, kaymakamın geçirdiği ameliyatın başarılı olduğunu ve kısa sürede sağlığına kavuşacağını söyledi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom
pırlanta organizasyon, kına organizasyon, nişan organizasyon, doğum günü organizasyon gezilecek yerler