Yazar Çınar Arıkan okul öğrencileriyle buluştu

Adıyaman Alevi Kültür Dernekleri Başkanlığı tarafından yürütülen 'Okumak yaşamaktır kitap kafe' projesi kapsamında okur, yazar buluşmaları düzenleniyor.

Yazar Çınar Arıkan okul öğrencileriyle buluştu
Adıyaman
Adıyaman Alevi Kültür Dernekleri Başkanlığı tarafından yürütülen ‘Okumak yaşamaktır kitap kafe’ projesi kapsamında okur, yazar buluşmaları düzenleniyor.

Adıyaman Alevi Kültür Dernekleri Başkanlığınca yapılan proje kapsamında Anadolu Lisesi öğrencileriyle bir araya gelen Mersin Yazarlar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Çınar Arıkan yoğun ilgi gördü. Okulun konferans salonunda gerçekleştirilen etkinliğe Adıyaman Alevi Kültür Dernekleri Başkanı Rıza Tanrıverdi, Yazar Çınar Arıkan, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, Anadolu Lisesi Müdürü Abdulkerim Işık, okul öğretmenleri ve öğrenciler katıldı. Okur, yazar buluşması kapsamında öğrencilerle bir araya gelen Yazar Çınar Arıkan, kitap okumanın öneminden bahsetti. Okul Müdürü Abdulkerim Işık, gerçekleştirilen etkinlikten dolayı oldukça mutlu olduklarını belirterek Adıyaman Alevi Kültür Dernekleri Başkanı Rıza Tanrıverdi’ye teşekkür etti.

Adıyaman Alevi Kültür Dernekleri Başkanı Rıza Tanrıverdi ise amaçlarının öğrencileri hem bir araya getirip bir birleriyle kaynaştırmak olduğunu hem de öğrencilerin kitap okumaya teşvik etmek olduğunu söyledi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...