Öğrencilere sınav haftası çorba ikramı

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi'nde (CÜ) sınav haftası dolayısıyla öğrencilere sıcak çorba ikram ediliyor.

Öğrencilere sınav haftası çorba ikramı
Sivas
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi’nde (CÜ) sınav haftası dolayısıyla öğrencilere sıcak çorba ikram ediliyor.

Yeni açılan kütüphanede final haftası boyunca uzun saatler kütüphanede çalışmak zorunda kalan öğrencilere destek olmak ve derslerine odaklanmalarını sağlamak amacıyla saat 17.00 ile 19.00 saatleri arasında çorba ve su ikramı yapılıyor.

Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı Mustafa Hasbek,"Öğrencilerimiz çok memnunlar. Bütün çalışmalarımızı öğrencilerimiz için yapıyoruz. Kütüphanemizden daha çok faydalanmaları için çaba gösteriyoruz" dedi.

Öğrenciler yapılan uygulamadan duydukları memnuniyeti ifade ederken, Eğitim Fakültesi 4’üncü sınıf öğrencisi Mustafa Mert,"Bu zorlu final haftasında sabahtan akşama kadar kütüphanede ders çalıştığımız için rektörlüğümüzün ve kütüphane yönetiminin böyle bir hizmet vermesinden dolayı teşekkür ediyoruz." diye konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...