Gölbaşı ilçesinde görme engelliler için kaldırımlara iz yolu yapılıyor

Adıyaman'ın Gölbaşı Belediyesi ve GAP İdaresi Proje ortaklığı ile kent merkezinde görme engellilerin rahat yürüyebilmesi amacıyla kaldırımlarda iz yolu yapılmaya başlandı.

Gölbaşı ilçesinde görme engelliler için kaldırımlara iz yolu yapılıyor
Adıyaman
Adıyaman’ın Gölbaşı Belediyesi ve GAP İdaresi Proje ortaklığı ile kent merkezinde görme engellilerin rahat yürüyebilmesi amacıyla kaldırımlarda iz yolu yapılmaya başlandı.

Gölbaşı Belediyesi, GAP İdaresi Proje ortaklığı ile görme engellilere yönelik hissedilebilir yüzey taşları döşeyerek iz yolu yapılması için çalışmalar yapıldı. Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, 1 ay önce çalışmalara başlandığını belirterek, her vatandaşın engelli adayı olduğunu, engelli vatandaşların taleplerine her zaman olumlu cevap vermeye hazır olduklarını belirtti.

Başkan Özdemir, ilçe genelinde 15 kilometre iz yolu yapımının tamamlanmasının ardından kaldırımlara engelli rampaları da yapacaklarını söyledi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...