Yapex Fuarında Elazığ standına büyük ilgi

DSİ 13. Bölge Müdürü Turkay Özgür, Bölge Müdür Yardımcıları Tuncay Aykan, Özhan Erdanışman, Köksal Buğra Çelik ve Şube Müdürleri ile birlikte Antalya'da 18-21 Kasım 2015 tarihleri arasında düzenlenen Yapı ve Restorasyon Fuarını ziyaret etti.

Yapex Fuarında Elazığ standına büyük ilgi Güncel

Yapı ve Restorasyon Fuarında illere ait stantlar ve belediyeler tarafından açılan stantları gezen Bölge Müdürü Turkay Özgür ve beraberindeki heyete Elazığ Belediyesi tarafından açılan stant da yöresel ürünlerden ikramda bulunuldu. Elazığ Belediyesi Başkan Yardımcısı Kazım Özgür ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Bölge Müdürü Özgür'e Elazığ ve Harput tanıtım kitaplarını takdim etti.

Bölge Müdürü Turkay Özgür ziyaretin ardından yaptığı açıklamada;  “Bu tür fuarların yenilenen teknoloji ile birlikte araç ve gereçlerin yeni modellerinin tanıtımı açısından önem arz etmektedir. Bizler içinde faydalı oluyor. Yeni üretilen araç ve gereçler konusunda bilgi sahibi oluyoruz. Diğer taraftan İllere ait belediyelerimiz de bu tür fuarlarda illerimizin kültürünü ve illerde yaptıkları projelerin ve uygulamaların tanıtımını yapıyorlar. Faydalı bir etkinlik oluyor. Bizlerde ekip olarak ziyaret ettik. Elazığ’dan gelen hemşerilerimizde bizleri stantlarında ağırladılar. Elazığ Belediye Başkan Yardımcısı Kazım Özgür başta olmak üzere bütün ekibine misafirperverlikleri için teşekkür ediyor, Yapı ve Restorasyon Fuarı’na katılan firma ve belediyelerimize başarılar diliyorum” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom
pırlanta organizasyon, kına organizasyon, nişan organizasyon, doğum günü organizasyon gezilecek yerler