Kayapınar’a 8 cami yapılacak

Diyarbakır'ın Kayapınar İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Dr. Ozan Balcı, ilçede 8 adet cami yerinin belirlendiğini belirtti.

Kayapınar’a 8 cami yapılacak
Diyarbakır
Diyarbakır’ın Kayapınar İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Dr. Ozan Balcı, ilçede 8 adet cami yerinin belirlendiğini belirtti.

Kayapınar İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Dr. Ozan Balcı, kaymakamlık, belediye ve Müftülüğün ortak çalışmasıyla ilçede 8 adet cami yerinin belirlendiğini ve projelendirme çalışmaların devam ettiğini belirtti. Balcı, proje çalışmalarının Diyarbakır’ın ve Kayapınar ilçesinin dokusuna uygun olarak titizlikle yürütüldüğünü vurgulayarak, kamu ve hayırsever vatandaşlarımızın katkıları ile hayata geçirilecek projelerin hayırlı uğurlu olması dileklerinde bulundu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...