Başkan Akat çocuklarla yeni yılı kutladı

Diyarbakır'ın Bağlar Belediye Başkanı Birsen Kaya Akat Solin Çok Amaçlı Çocuk ve Aile Merkezi çocuklar için düzenlenen yeni yıl etkinliğine katıldı.

Başkan Akat çocuklarla yeni yılı kutladı
Diyarbakır
Diyarbakır’ın Bağlar Belediye Başkanı Birsen Kaya Akat Solin Çok Amaçlı Çocuk ve Aile Merkezi çocuklar için düzenlenen yeni yıl etkinliğine katıldı.

Bağlar Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetlerine bağlı Solin Çok Amaçlı Çocuk ve Aile Merkezinde eğitim gören çocuklar için yeni yıl etkinliği düzenledi. Çocuk ve Aile Merkezinde düzenlenen etkinliğe Bağlar Belediye Başkanı Birsen Kaya Akat, Belediye Başkan Yardımcıları, çocuk gelişim uzmanları öğrenci velileri ve çok sayıda çocuk katıldı. Yeni yıl etkinliğinde Başkan Akat çocuklarla film seyrederken etkinlik sonrası çocuklara çeşitli hediyeler verdi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...