MHP’li Kaya’dan Ağbaba’ya tepki

MHP Yeşilyurt İlçe Başkanı Mehmet Ali Kaya, CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba'nın Bahçeli, Saray'ın taşeronudur, kadro verilmeli sözlerine tepki göstererek, Kendisinden ricam, kaos ve hizipçi siyaseti bıraksın ve milletvekili seçildiği Malatya'ya nasıl hizmet edebilir onun derdi ile dertlensin dedi.

MHP’li Kaya’dan Ağbaba’ya tepki
Malatya
MHP Yeşilyurt İlçe Başkanı Mehmet Ali Kaya, CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba’nın "Bahçeli, Saray’ın taşeronudur, kadro verilmeli" sözlerine tepki göstererek, “Kendisinden ricam, kaos ve hizipçi siyaseti bıraksın ve milletvekili seçildiği Malatya’ya nasıl hizmet edebilir onun derdi ile dertlensin” dedi.

Kaya, Veli Ağbaba’nın siyasette sınıfta kaldığını ifade ederek, “Bence kendisi derhal işgal ettiği meclis koltuğundan kalkıp, nalbur dükkanının başına geçmelidir. Görev yaptığı yıllarda milletvekili seçildiği Malatya’ya bir çivi çakılmasına sebep dahi olmayı beceremeyen bu kişi iktidarın yapmış olduğu bir işlemi eleştirmeye çalışırken yine akli denge sınırlarını zorlayan bir inanılmazlık örneği gösterip haddini aşmış, sınır tanımamıştır. Kendisinin HDP taşeronu ve Kandilin kadrolu elemanı olduğunu unutmuş olacak ki, karalama kampanyasını bu sözlerle yürütme gayretine girişmiştir. Kendisi yıllar boyu illegal örgütlerin sözcülüğünü yapan Ağbaba, herhalde karşısında Milletinin yanında olan bir lider konuşunca öyle zoruna gitmiş olacak ki, 5 yaşında çocukları dahi kahkahaya boğacak trajikomik söylemler içerisine girme hissini bünyesinde hissetmiş ve sağa sola saldırmaya başlamıştır. Milliyetçi Hareket Partisinin neferleri ve inanan çilesini çekmiş insanları olarak bizim Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli’dir. Bizim yolumuz hak yolu vatan ve millet yoludur. Ağbaba’dan Malatya halkı adına tek ricam kaos ve hizipçi siyaseti bıraksın ve milletvekili seçildiği yere nasıl hizmet edebilir onun derdi ile dertlensin. Aziz Türk milleti artık böyle şovenizmi ve ucuz siyaset anlayışına itimat etmiyor. Sırf kötülemek ve karalamak üzerine dayalı siyasetin toplum nezdinde artık bir getirisi kalmamış ve tiksindirici boyutlara ulaşmıştır” diye konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...