Cezaevindeki tatbikatı gerçek sanılınca ekipler alarma geçti

Sivas'ta cezaevindeki yangın tatbikatını gerçek sananların, 112 Acil Çağrı Merkezi'ne ihbarda bulunması üzerine bölgeye çok sayıda itfaiye, polis ve sağlık ekibi sevk edildi.

Cezaevindeki tatbikatı gerçek sanılınca ekipler alarma geçti
Sivas
Sivas’ta cezaevindeki yangın tatbikatını gerçek sananların, 112 Acil Çağrı Merkezi’ne ihbarda bulunması üzerine bölgeye çok sayıda itfaiye, polis ve sağlık ekibi sevk edildi.

Kılavuz Mahallesi’nde bulunan Sivas E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu içerisinde yapılan yangın tatbikatından çıkan dumanları gören vatandaşlar yangın olduğunu düşünerek 112 Acil Çağrı Merkezi’ne ihbarda bulundu. İhbar üzerine olay yerine gelen çok sayıda itfaiye, polis ve sağlık ekibi sevk edildi. İnfaz kurumu yetkilileri ile itfaiye ekiplerinin görüşmesi sonrası mahkumlara cezaevi içerisinde yangın eğitimi verildiği ve cezaevi çevresinde oturanların yangını gerçek zannedip, durumu 112 Acil Çağrı Merkezi ekiplerine bildirdikleri ortaya çıktı. Gerçeğin anlaşılmasının üzerine olay yerine gelen çok sayıdaki itfaiye, polis, doğalgaz ve sağlık ekibi olay yerinden ayrıldı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...