Diyarbakır Valisi Güzeloğlu’ndan Adıyaman Valisi Kalkancı’ya ziyaret

Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, eşi Ayşe Güzeloğlu ile birlikte Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı'yı makamında ziyaret etti.

Diyarbakır Valisi Güzeloğlu’ndan Adıyaman Valisi Kalkancı’ya ziyaret
Adıyaman
Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, eşi Ayşe Güzeloğlu ile birlikte Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı’yı makamında ziyaret etti.

Vali Nurullah Naci Kalkancı, eşi Yasemin Kalkancı ile birlikte Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu ve eşi Ayşe Güzeloğlu’nu valilik girişinde karşıladı. Karşılama sonrası valilik makamına geçen Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Valilik Şeref Defterini imzaladı. Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu ve eşi Ayşe Güzeloğlu’nu Adıyaman’da ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Nurullah Naci Kalkancı, mevkidaşı ile makamında bir süre sohbet etti.

Diyarbakır Valisi Güzeloğlu, Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı’ya yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunarak, başarılar diledi. Güzeloğlu karşılama ve misafirperverliğinden dolayı Kalkancı ve eşine teşekkür etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...