Ziraat odasından çiftçiye "başvuru" uyarısı

Adıyaman'ın Besni Ziraat Odası Başkanı İsmail Sümer, Türkiye Ziraat Odaları Birliğinin yaptıkları yoğun girişimlerle 31 Aralık 2017 tarihine uzatılan Çiftçi Kayıt Sistemi (ÇKS) başvuru süresinde son haftaya girildiği konusunda uyarılarda bulundu.

Ziraat odasından çiftçiye Adıyaman
Adıyaman’ın Besni Ziraat Odası Başkanı İsmail Sümer, Türkiye Ziraat Odaları Birliğinin yaptıkları yoğun girişimlerle 31 Aralık 2017 tarihine uzatılan Çiftçi Kayıt Sistemi (ÇKS) başvuru süresinde son haftaya girildiği konusunda uyarılarda bulundu.

Besni Ziraat Odası Başkanı İsmail Sümer, Çiftçi Kayıt Sistemi kapsamında desteklerden yararlanmak isteyen çiftçilerin kayıt sistemine başvuru yapmalarını unutmamaları için çağrıda bulundu. Başvuru için son haftaya girildiğini hatırlatan Besni Ziraat Odası Başkanı İsmail Sümer, “Çiftçi Kayıt Sistemine kaydı olmayan çiftçilerimizin desteklerden yararlanması mümkün değildir. Bundan dolayı Çiftçi Kayıt Sistemi başvurusu ihmal edilmemelidir. Çiftçilerimizin, 2017 yılı desteklerinden faydalanabilmeleri için odamızdan alacakları çiftçi belgesi ve diğer belgeler ile birlikte İlçe Tarım Müdürlüğüne başvuru yapmaları gerekiyor" dedi.

Sümer, 30 ve 31 Aralık tarihlerinin tatil günleri olduğunu da vurgulayarak, "Herhangi bir sorun yaşanmaması için 29 Aralık 2017 Cuma günü mesai bitimine kadar çiftçilerimizin başvurularını tamamlamaları yararlarına olacaktır" diye konuştu.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom