Bayanlardan Başkan Yanılmaz’a teşekkür

Elazığ Belediyesinin ‘Spor Yap Sağlıklı Kal’ sloganından hareketle Yeni Mahalle’de hayata geçirdiği Spor ve Sosyal Yaşam Merkezi, mahalle sakinleri tarafından büyük memnuniyetle karşılandı.

Bayanlardan Başkan Yanılmaz’a teşekkür Güncel

Yeni Mahalle Spor ve Sosyal Yaşam Merkezi’nde görevli spor eğitmeni Funda Bilek ve spor yamak amacıyla salona üye olan bayanlar teşekkür etmek amacıyla Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ı makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette konuşan spor eğitmeni Funda Bilek ücretsiz olarak hizmet veren spor merkezinin mahalle sakinleri tarafından çok beğenildiğini ve özellikle bayanların spora bir hayli fazla katılım gösterdiğini kaydetti. Belediye tarafından hayata geçirilen Spor Merkezi’nin sağlıklı bir şekilde spor yapılabilmesi için gerekli bütün donanıma sahip olduğunu ve mahalle sakinlerine böyle bir imkânın sunuluyor olmasının çok değerli bir hizmet olduğunu kaydetti.

BAŞKAN YANILMAZ: “YENİ SPOR MERKEZLERİ İNŞA EDECEĞİZ”

Elazığ Belediyesi olarak alt ve üst yapı çalışmalarının yanında sosyal çalışmalara da çok önem verdiklerini belirten Başkan Yanılmaz, özellikle spor ve sanat alanında Elazığ’ı daha ileri noktalara taşımak istediklerini kaydetti.

Gündüz bayanlara akşam ise baylara spor yapabilme imkânı sunan spor yaşam merkezlerinin mahalle sakinleri tarafından ilgi görmesinin çok memnun edici olduğunu kaydeden Başkan Yanılmaz, ihtiyaç duyulan bütün mahallelere aynı imkânı sunacaklarını ve yeni spor yaşam merkezleri sayılarını artıracaklarını söyledi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...