Elazığ'da 'Sabah Namazı Buluşmaları'

Elazığ'da 'Sabah Namazı Buluşmaları' bugün İzzetpaşa Camii'nde gerçekleşti. Cami çıkışı, Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz 2015 yılından itibaren faaliyetle olan ikram çeşmesinden vatandaşlara çorba ikram etti.

Elazığ'da 'Sabah Namazı Buluşmaları' Güncel

Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Elazığ Şubesi tarafından her hafta farklı camilerde düzenlenen ‘Sabah Namazı Buluşmaları’ bugün İzzetpaşa Camii’nde gerçekleşti. Programlara sürekli katılan Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ve dernek üyeleri, ilk olarak camiye gelerek sabah namazını kıldı. Başkan Yanılmaz, cami cemaati ve KADEM üyeleri ile 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda bulunan ikram çeşmesine giderek çorba içti.

Her Cuma farklı yerlerde organizasyon olduğunu belirten Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, “Sabah namazını farklı camilerde kılarak oradaki cemaatle bir araya geliyoruz. Bugünkü sabah namazı buluşmasını da İzzetpaşa Camii’nde yaptık. Sabah namazını kıldıktan sonra 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda vatandaşlarla bir araya geldik. Hem sohbet ediyoruz hem değerlendirme yapıyoruz. Aynı zamanda çalışmalarda eksik varsa bire bir kendilerinden duyuyoruz” dedi.

İKRAM ÇEŞMESİNDEN SICAK ÇORBA

2015 yılından itibaren 15 Temmuz Meydanı’nda yapmış oldukları ikram çeşmesinde vatandaşlarla bir araya geldiklerini aktaran Başkan Yanılmaz, “Her gün sabah namazını müteakip ikram çeşmesinden çorbamız akıyor. Özellikle sabah erkenden işe giden vatandaşlar ve öğrencilerimiz, namazını kıldıktan sonra geliyorlar, ikram çeşmesinden çorbalarını içiyorlar. Aynı çeşmemiz Ramazan aylarında da iftardan sonra soğuk şerbet akarak yine hizmet ediyor. Hizmet etmeye de devam edecek. Bugün KADEM ekibi ile birlikte geldik. Elazığ’da ve ülke genelinde kadınlarla ilgili çok güzel hizmetler yapan bir derneğimiz” diye konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...