Kaymakam Şatıroğlu polislerle bir araya geldi

Adıyaman'ın Tut Kaymakamı Onur Şatıroğlu ve kurum amirleri, Tut İilçe Emniyet Amirliğini ziyaret ederek polislerle bir araya geldi.

Kaymakam Şatıroğlu polislerle bir araya geldi
Adıyaman
Adıyaman’ın Tut Kaymakamı Onur Şatıroğlu ve kurum amirleri, Tut İilçe Emniyet Amirliğini ziyaret ederek polislerle bir araya geldi.

Tut ilçe Kaymakamı Onur Şatıroğlu, Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı TEM Şube Müdürü Murat Düzgün ve kurum amirleri, Tut İlçe Emniyet Amirliği tarafından düzenlenen dayanışma yemeğine katıldı. Polislerle bir süre muhabbet ederek onların sorun ve sıkıntılarını dinleyen Kaymakam Şatıroğlu, “İlçemizdeki kurum müdürlerimizle birlikteliğimizi arttırmak için bir istişare toplantısı düzenledik. Burada hepimiz Tut ilçemize hizmet için çalışıyoruz, hepimizin farklı görevleri var. Kaliteli hizmet sunabilmemiz için birlikte ve hızlı hareket etmeliyiz. Ortak akıl ve dayanışmayla hareket edilince üstesinden gelinemeyecek iş yoktur” dedi.

Kaymakam Şatıroğlu, ayrıca ilçe emniyet amirliği personelinin çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...