Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu’ndan Başkan Atilla’ya ziyaret

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu Başkanı Ufuk Arman'ı makamında ağırladı.

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu’ndan Başkan Atilla’ya ziyaret
Diyarbakır
Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu Başkanı Ufuk Arman’ı makamında ağırladı.

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu Başkanı Ufuk Arman ile Diyarbakır Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmet Demir, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla’yı makamında ziyaret etti. Başkan Atilla makam odasında yaptığı görüşmede, büyükşehir belediyesinin gençlik ve spor hizmetlerini anlattı.

Büyükşehir belediyesinin spora önem verdiğini belirten Başkan Atilla, gençleri spora teşvik etmek için farklı branşlarda kurslar ve etkinlikler düzenlediklerini söyledi. Arman ise Başkan Atilla’ya çalışmalarında başarılar diledi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...