Kaybettiği kedisini ihbar üzerine otomobilinde uyurken buldu

Sivas'ta bir vatandaş, kaybettiği kedisini, vatandaşların polise yaptığı ihbar üzerine otomobilinin koltuğunda mışıl mışıl uyurken buldu. Kedinin ve aracın sahibi Emre Yalçın, Sabah arabayla uğraşıyordum. İçine girmiş. Ben de arıyordum dedi.

Kaybettiği kedisini ihbar üzerine otomobilinde uyurken buldu
Sivas
Sivas’ta bir vatandaş, kaybettiği kedisini, vatandaşların polise yaptığı ihbar üzerine otomobilinin koltuğunda mışıl mışıl uyurken buldu. Kedinin ve aracın sahibi Emre Yalçın, "Sabah arabayla uğraşıyordum. İçine girmiş. Ben de arıyordum" dedi.

Olay, bugün öğle saatlerinde Fatih Mahallesi Yeşilay Caddesi’nde meydana geldi. Vatandaşlar bir otomobilin içerisinde bulunan kediyi görünce, kedinin havasızlıktan ölmemesi için 155’i arayarak polisten yardım istedi. Olay yerine gelen ekipler plakadan yola çıkarak aracın sürücüsüne ulaştı. Olay yerine gelen aracın sahibi Emre Yalçın, aracı açarak kediyi çıkarttı. Yalçın kedisinin kayıp olduğunu ve onu aradığını belirtti. Yalçın yaptığı açıklamada, "Bir süredir kediyi besliyordum. Sabah arabayla uğraşıyordum. İçine girmiş. Ben de arıyordum. Tesadüf oldu bulduğum iyi oldu. Arabada bulduğumda yatar vaziyetteydi. Mışıl mışıl uyuyordu. Kediyi beslemeye başlayalı iki gün oldu. Henüz bir isim bulmadım. Soğuktaydı çatıda bir yer yaptım. Demek ki tesadüfen sabah arabayı yaparken girmiş" dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom
pırlanta organizasyon, kına organizasyon, nişan organizasyon, doğum günü organizasyon gezilecek yerler