Balcı sporda başarılı öğrencileri kabul etti

Diyarbakır'ın Kayapınar İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Dr. Ozan Balcı, Akşemsettin ve Talaytepe Ortaokulunun sporda başarılı öğrencilerini kabul etti.

Balcı sporda başarılı öğrencileri kabul etti
Diyarbakır
Diyarbakır’ın Kayapınar İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Dr. Ozan Balcı, Akşemsettin ve Talaytepe Ortaokulunun sporda başarılı öğrencilerini kabul etti.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün düzenlediği organizasyonlarda Diyarbakır ili genelinde başarı sergileyen Akşemsettin Ortaokulu minikler futbol takımı ve Talaytepe Ortaokulu atletizm takımı öğrencileri kupa ve madalyaları ile Kayapınar İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekilini ziyaret etti.

İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkanı “Sporun Pınarı Kayapınar’ın Çocukları” projesi ile spora verdiği destekten duydukları memnuniyeti dile getiren minik sporcular, kupalarını ve madalyalarını İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekiline takdim etti.

İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Balcı, “Çocuklarımızın sanatsal, bilimsel, sportif, kültürel faaliyetlerine katılımını artırmak için öğretmenlerimiz ile birlikte birçok projenin hayata geçirilmiştir. Eğitim ile ilgili çalışmaları artarak devam edecek. Başarılı öğrencilerimizin ziyaretlerinden dolayı kendilerine ve öğretmenlerine de teşekkür ederim" dedi.

Ziyaret hediyelerini takdim edilmesiyle sona erdi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...