Çocuk, oyuncak, yetişkin kütüphaneleri ve bilim merkezi çalışmaları devam ediyor

Diyarbakır'ın Kayapınar İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Dr. Ozan Balcı, çocuk, oyuncak, yetişkin kütüphaneleri ve bilim merkezi projesinin yapılacağı alanlarda incelemelerde bulundu.

Çocuk, oyuncak, yetişkin kütüphaneleri ve bilim merkezi çalışmaları devam ediyor
Diyarbakır
Diyarbakır’ın Kayapınar İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Dr. Ozan Balcı, çocuk, oyuncak, yetişkin kütüphaneleri ve bilim merkezi projesinin yapılacağı alanlarda incelemelerde bulundu.

Proje çalışmalarını yürüten mimarlar heyeti ile birlikte alanda incelemelerde bulunan Kayapınar İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Balcı, projelerin Diyarbakır’a yakışır biçimde planladığını ve tüm detayların üzerinde hassasiyetle çalıştıklarını belirterek, kısa süre içerisinde proje çalışmalarını tamamlamayı planladıklarını ifade etti. Balcı, “326 bin nüfusuna rağmen tam donanımlı bir kütüphanenin bulunmadığı ve çocukların gelişimi için gerekli olan bilim merkezi ilçemizde modern çağa ve ilimizin dokusuna uygun projeler kazandırmaktan memnuniyet duyuyoruz. Projelerin Kayapınar ilçesine hayırlı uğurlu olmasını diliyorum" dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...