Türkiye Güven Huzur Uygulaması Kahramanmaraş ayağı 850 polis ile yapıldı

Yılbaşı öncesi Türkiye genelinde yapılan Güven ve Huzur Uygulamasının Kahramanmaraş ayağı birçok noktada yaklaşık 850 polisin katılımıyla yapıldı.

Türkiye Güven Huzur Uygulaması Kahramanmaraş ayağı 850 polis ile yapıldı
Kahramanmaraş
Yılbaşı öncesi Türkiye genelinde yapılan “Güven ve Huzur Uygulaması”nın Kahramanmaraş ayağı birçok noktada yaklaşık 850 polisin katılımıyla yapıldı.

Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü polis ekiplerinin gerçekleştirdiği denetimlerde şüpheli görülen araçlar ve kişiler üzerinde aramalar yapıldı. Şehir içindeki ve şehir girişlerinde bulunan araçlar didik didik aranırken sürücüler ve yolcularda ise Genel Bilgi Toplama (GBT) sorgusu yapıldı. Uygulamada, umuma açık yerler, park bahçeler, sokak araları, kafeler, şüpheli kişiler ve araçlar arandı. Suç ve suç unsuru bulunan kişilere cezai işlemler uygulandı.

Operasyona, Asayiş, Narkotik, KOM, Çevik Kuvvet, sivil ekipler ile Narkotik polisler katıldı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...