Başkan Aktürk koruma altındaki çocuklarla buluştu

Erzincan Barosu üyeleri sosyal sorumluluk anlayışı kapsamında Erzincan'da devlet koruması altındaki çocuklarla düzenlenen yemekte bir araya geldi. Erzincan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı çocuk evleri sitesinde kalan çocuklarla buluşan Erzincan Barosu Başkanı Avukat Adem Aktürk ve baro üyeleri çocuklara çeşitli hediyeler verdiler.

Başkan Aktürk koruma altındaki çocuklarla buluştu
Erzincan
Erzincan Barosu üyeleri sosyal sorumluluk anlayışı kapsamında Erzincan’da devlet koruması altındaki çocuklarla düzenlenen yemekte bir araya geldi. Erzincan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne bağlı çocuk evleri sitesinde kalan çocuklarla buluşan Erzincan Barosu Başkanı Avukat Adem Aktürk ve baro üyeleri çocuklara çeşitli hediyeler verdiler.

Erzincan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Muhammer Doğan düzenlenen programdan dolayı Erzincan Barosu Başkanı Avukat Adem Aktürk, Baro Başkan Yardımcısı Avukat Sinan Aslan ve Baro Genel Sekreteri Avukat Buket Yavuz’a teşekkür etti. Her zaman çocukların yanlarında olduklarını belirten Erzincan Barosu Başkanı Avukat Adem Aktürk; "Çocuklarımız bizim geleceğimiz, yarınlarımızın teminatıdır. Her zaman onların yanında ve destekçisi olacağız. Onların haklarını savunmak bizim asli görevimizdir. Böyle destekleyici sosyal sorumluluk projelerimiz devam edecek. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ile işbirliği halindeyiz ve ortak çalışmalarımız devam edecek." dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom
pırlanta organizasyon, kına organizasyon, nişan organizasyon, doğum günü organizasyon gezilecek yerler