Başkan Aktürk koruma altındaki çocuklarla buluştu

Erzincan Barosu üyeleri sosyal sorumluluk anlayışı kapsamında Erzincan'da devlet koruması altındaki çocuklarla düzenlenen yemekte bir araya geldi. Erzincan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı çocuk evleri sitesinde kalan çocuklarla buluşan Erzincan Barosu Başkanı Avukat Adem Aktürk ve baro üyeleri çocuklara çeşitli hediyeler verdiler.

Başkan Aktürk koruma altındaki çocuklarla buluştu
Erzincan
Erzincan Barosu üyeleri sosyal sorumluluk anlayışı kapsamında Erzincan’da devlet koruması altındaki çocuklarla düzenlenen yemekte bir araya geldi. Erzincan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne bağlı çocuk evleri sitesinde kalan çocuklarla buluşan Erzincan Barosu Başkanı Avukat Adem Aktürk ve baro üyeleri çocuklara çeşitli hediyeler verdiler.

Erzincan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Muhammer Doğan düzenlenen programdan dolayı Erzincan Barosu Başkanı Avukat Adem Aktürk, Baro Başkan Yardımcısı Avukat Sinan Aslan ve Baro Genel Sekreteri Avukat Buket Yavuz’a teşekkür etti. Her zaman çocukların yanlarında olduklarını belirten Erzincan Barosu Başkanı Avukat Adem Aktürk; "Çocuklarımız bizim geleceğimiz, yarınlarımızın teminatıdır. Her zaman onların yanında ve destekçisi olacağız. Onların haklarını savunmak bizim asli görevimizdir. Böyle destekleyici sosyal sorumluluk projelerimiz devam edecek. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ile işbirliği halindeyiz ve ortak çalışmalarımız devam edecek." dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...