Şeker-İş Sendikasından MHP’ye hayırlı olsun ziyareti

Şeker-İş Malatya Şube Başkanı Nuri Murat ve yönetimi, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı R.Bülent Avşar'a hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundular.

Şeker-İş Sendikasından MHP’ye hayırlı olsun ziyareti
Malatya
Şeker-İş Malatya Şube Başkanı Nuri Murat ve yönetimi, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı R.Bülent Avşar’a hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundular.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MHP İl Başkanı R.Bülent Avşar, “Şeker İş sendikası Malatya Şube Başkanı Nuri Murat ve yönetimini partimizde ağırlamaktan dolayı memnuniyetimi dile getirmek istiyorum” dedi. MHP olarak, sendikalar, sivil toplum kuruluşları ve kanaat önderleri ile istişare ederek ortak paydaları Malatya için çalıştıklarını belirten Avşar, “MHP Olarak tüm düşünceleri önemsediğimizi belirtmek isteriz. 2 gün öncesinde Şeker Fabrikalarında mevsimlik olarak çalışan işçiler partimize gelmişlerdir. Mağduriyetlerini belirttiler. Bizlerde MHP olarak bu işin takipçisi olacağımızı belirttik. Sizlerde sendika olarak mağduriyetleri belirli işçi arkadaşlarımız için elinizden geleni yapacağınızdan eminim” dedi.

Şeker-İş Sendikası Şube Başkanı Nuri Murat ise, “15 Temmuz sürecinde MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’nin tutumu takdire şayandır. Bundan dolayı çok teşekkür ediyorum. Akabinde İl Başkanı R.Bülent Avşar’ın taşeron işçilerimiz için, elinden gelen tüm fedakarlığı yapmasından ötürüde sendikam ve üyelerim adına teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...