Başkan adayı Bedir projelerini üyelere anlattı

Malatya Minibüsçüler ve Umum Servisçiler Odası başkan adayı Hasan Bedir, üyelerle bir araya gelerek projelerini tanıttı.

Başkan adayı Bedir projelerini üyelere anlattı
Malatya
Malatya Minibüsçüler ve Umum Servisçiler Odası başkan adayı Hasan Bedir, üyelerle bir araya gelerek projelerini tanıttı.

7 Ocak’ta yapılacak oda seçimlerine kısa bir süre kala başkan adaylarından Hasan Bedir, özel bir düğün salonunda gerçekleştirdiği toplantı ile üyelerle bir araya geldi. Burada konuşan Bedi seçilmesi halinde yapacağı çalışmaları anlatarak, üyelerle istişarelerde bulundu. İstişare yapılmadan hiçbir projeye ve çalışmaya onay vermeyeceklerinin alını çizen Bedir, “Tüm servisçi ve minibüsçü esnaflarımızın haklarını sonuna kadar savunacağım” dedi.

Göreve gelmeleri durumunda korsan servisçilik ile kanunlar çerçevesinde mücadele edeceklerini belirten Bedir, “Fabrikaların plakasız servislerini sizlerin desteği ile bitireceğim. Bunun yanında her bir servis aracımız için 3 servis sözü veriyorum, bireysel servisler dahil. Belediyeye verdiğimiz aidatları düşüreceğiz. Servis ücretlerinin fiyat listesini Ekim ayında değil, Ağustos ayında açıklayacağız. Her yıl 30 Kasım Şoförler Gününde 3 şoförümüzü anket yaparak yemek eşliğinde ödüllendireceğiz. Ayrıca, ayda bir S plaka, M plaka ve J plaka sahibi esnafların sorunlarının çözümü için toplanacağız. Sürekli sahada ve esnaflarımızın yanında yer alacağız” ifadelerine yer verdi.

2000 yılından itibaren servis işletmeciliği yaptığını kaydeden Bedir, “Şoför esnaflarının sorunları her geçen gün daha çok büyüyor. Bu sorunları ne kadar dile getirsek de bir çözümünü bulamadık. Bizde bu nedenle şoför esnaflarının kaybolan imajını halkımızın gözünde düşen saygınlığı yeniden kazandıracağıma inandığımdan minibüsçüler ve umumi servisçiler odasına aday oldum. Sizlerin desteklerini bekliyorum” diye konuştu.

Daha sonra istişare toplantısı basına kapalı olarak devam etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...