Gönüllerince eğlendiler

Erzurum Özel Eğitim Meslek Lisesi öğrencileri, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen'in verdiği destekle Palandöken Kayak Merkezi'nde gönüllerince eğlendi.

Gönüllerince eğlendiler
Erzurum
Erzurum Özel Eğitim Meslek Lisesi öğrencileri, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’in verdiği destekle Palandöken Kayak Merkezi’nde gönüllerince eğlendi.

Erzurum Özel Eğitim Meslek Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Canan Yılmaz ve Adnan Menderes Mahallesi Muhtarı Sadullah Aydemir’in girişimiyle Başkan Sekmen, öğrencilerin bir gün boyunca tesislerden faydalanmaları için talimat verdi. 50 işitme engelli öğrenci gün boyunca Palandöken Dağı’nda kızak kaydılar, kartopu oynadılar ve eğlendiler.

Erzurum Özel Eğitim Meslek Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Canan Yılmaz, okul ve aile işbirliğiyle gerçekleşen bu faaliyetin öğrencileri çok mutlu ettiğini belirterek, "Büyükşehir Belediye Başkanımız Mehmet Sekmen’e verdiği destek ve jest için teşekkür ediyoruz. Çocuklarımızın gözlerindeki ve yüreklerindeki mutluluk görülmeye değerdi. Katkısı olan herkese teşekkür ederiz." dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...