Zabıta ekiplerinden yeni yıl denetimi

Diyarbakır'ın Bağlar İlçe Belediyesi zabıta ekipleri yeni yıla sayılı günler kala fırın, market, kasap ve lokanta gibi işletmelerde denetim yaptı.

Zabıta ekiplerinden yeni yıl denetimi
Diyarbakır
Diyarbakır’ın Bağlar İlçe Belediyesi zabıta ekipleri yeni yıla sayılı günler kala fırın, market, kasap ve lokanta gibi işletmelerde denetim yaptı.

Bağlar Belediyesi Zabıta Müdürlüğü yeni yıl öncesinde ilçe merkezinde umuma açık yerlerde denetimlerde bulundu. Zabıta ekipleri iş yerlerinde özellikler hijyen ve genel temizlik kontrolü yaptı. Ayrıca zabıta ekipleri iş yerlerinde eldiven, bone, önlük, kılık-kıyafet, düzen, depo temizliği ile kullanılan aletleri incelerken, insan sağlığını tehdit etmeyecek bir ortamda gerekli koşulların sağlanıp sağlanmadığı da denetlendi.

Yetkililer denetimlerde görülen eksiklerin giderilmesi için esnafa uyarılarda bulunurken, ilçe genelinde halkın sağlıklı ürünleri satın almaları ve tüketmeleri için rutin kontrollerinin de devam edeceği belirtildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...