Diyarbakır’da futsalda grup müsabakaları başladı

Diyarbakır'da 23 takımın katılımıyla Okullararası Gençler Futsal Grup müsabakaları başladı. Müsabakaların açılış seremonisi Seyrentepe spor salonunda yapıldı. Diyarbakır Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Mehmet Demir'in de yer aldığı açılış seremonisine tüm takımlar katıldı.

Diyarbakır’da futsalda grup müsabakaları başladı
Diyarbakır
Diyarbakır’da 23 takımın katılımıyla Okullararası Gençler Futsal Grup müsabakaları başladı. Müsabakaların açılış seremonisi Seyrentepe spor salonunda yapıldı. Diyarbakır Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Mehmet Demir’in de yer aldığı açılış seremonisine tüm takımlar katıldı.

Diyarbakır Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Mehmet Demir, burada yaptığı konuşmada, kentin önemli spor müsabakalarına ev sahipliği yapmasının mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. Demir, “Bu tür organizasyonların Diyarbakır’da yapılması bizleri sevindiriyor. Kentimizin güzelliklerini ve misafirperverliğini bu vesileyle gösteriyoruz” dedi.

Diyarbakır’ın çok önemli spor tesislerine sahip olduğuna da değinen Demir, "Çok donanımlı ve birçok özelliğe sahip tesislerimiz var. Çok amaçlı spor tesislerimizde her türlü müsabakayı rahatlıkla düzenleyebiliriz. Bu nedenle tüm federasyonlarımızdan Diyarbakır’a spor organizasyonlarını artarak verilmesini bekliyoruz. Okullararası Gençler Futsal Grup müsabakaları vesilesiyle Diyarbakır’a gelen 11’i kız toplam 23 takıma ve 276 sporcumuza başarılar diliyorum” diye konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...