Amed Sportif Faaliyetler’de kongre yapıldı

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Amed Sportif Faaliyetler'de geçen hafta yapılması gereken ancak çoğunluk sağlanmadığı için bugüne ertelenen olağanüstü genel kurulda Nurullah Edemen başkanlığında oluşan yeni yönetim göreve seçildi.

Amed Sportif Faaliyetler’de kongre yapıldı
Diyarbakır
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Amed Sportif Faaliyetler’de geçen hafta yapılması gereken ancak çoğunluk sağlanmadığı için bugüne ertelenen olağanüstü genel kurulda Nurullah Edemen başkanlığında oluşan yeni yönetim göreve seçildi.

Diyarbakır Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (DESOB) kongre merkezinde gerçekleşen kongreye, DESOB Başkanı Alican Ebedinoğlu, DİTEM Başkanı Mehmet Kaya, DİSİAD Başkanı Burç Baysal, Amed Sportif Faaliyetlerin bazı eski başkanları ve yöneticileri katıldı. Kongrede, eski başkanlardan Metin Kılavuz divan başkanı, Ali Karakaş ile eski yöneticilerden Hüseyin Kaya da divan üyesi olarak görev yaptı. Konuşmaların ardından, yönetim seçimine gidilen kongrede Amed Sportif Faaliyetlere aday çıkmadı. Kulübe talipli çıkmadığı için yeni liste oluşturan Nurullah Edemen başkanlığındaki yönetim göreve seçildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...