AK Parti Darende Gençlik Kolları Başkanlığında kongre heyecanı

AK Parti Darende Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresi yapıldı. Kongrede başkanlığa Nami Kalkan seçildi.

AK Parti Darende Gençlik Kolları Başkanlığında kongre heyecanı
Malatya
AK Parti Darende Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresi yapıldı. Kongrede başkanlığa Nami Kalkan seçildi.

Darende öğretmenevinde yapılan kongre saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunması ile başladı. Kongrede konuşan yeni Başkan Nami Kalkan AK Partinin gençlere büyük önem verdiğini ifade ederek, devraldığı bayrağı daha ileriye taşımak için daha çok çalışacağını söyledi. AK Parti Darende İlçe Başkanı Süleyman Şimşek ise, “Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin bu kutlu davaya olan ilgileri bizleri mutlu ediyor. Ben bu güne kadar görev almış arkadaşlara teşekkür ederken yeni seçilen arkadaşımıza da başarılar diliyorum” şeklinde konuştu. AK Parti Malatya İl Gençlik Kolları Başkanı Enis Aydoğan da, başarının temelinde birlik ve beraberliğin yattığını söyleyerek, yeni seçilen yönetime başarılar diledi.

Kongreye, AK Parti Darende İlçe başkanı Süleyman Şimşek, AK Parti Malatya İl Gençlik Kolları Başkanı Enis Aydoğan, belediye meclis üyeleri ve Darende İlçe Kadın Kolları Başkanı Neşe Boyraz katıldı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...