Malatya’da yılbaşı biletleri tükendi

Yeni yıla sayılı saatler kalırken Malatya'da Milli Piyango biletlerinin tamamı tükendi.

Malatya’da yılbaşı biletleri tükendi
Malatya
Yeni yıla sayılı saatler kalırken Malatya’da Milli Piyango biletlerinin tamamı tükendi.

Büyük ikramiyenin 61 milyon TL olarak belirlendiği yılbaşı özel çekilişine Malatyalılar yoğun ilgi gösterdi. Büyük ikramiyenin hayalini kuran vatandaşlar biletlerin satışa sunulduğu ilk andan itibaren bayilerin önünde kuyruklar oluştururken, seyyar bilet satıcıları son yılların en yoğun ilgisiyle karşılaştıklarını söyledi. Çeyrek biletin 15 TL, yarım biletin 30, tam biletin ise 60 TL’den satıldığını söyleyen seyyar bilet satıcısı Ercan Çelikkaya, yoğunluktan dolayı biletleri bu yıl erken bitirdiklerini belirtti. İkramiyenin büyük olmasının vatandaşların talebini artırdığını aktaran Çelikkaya, yeni yılın herkese sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini diledi. Diğer yıllara nazaran bu yıl vatandaşların yılbaşı biletlerine büyük bir ilgi gösterdiğini söyleyen bir diğer bilet satıcısı Yılmaz Çelikkaya ise ikramiyenin büyük olmasının ve bilet fiyatlarının değişmemesinin bunda etkili olduğunu dile getirdi.

Yeni yılın hayırlara vesile olmasını temenni eden vatandaşlar da, büyük ikramiyenin kendilerine çıkmasını çok istediklerini söylediler.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...