Vali Sonel, 2018’e 'Mehmetçiklerle' girdi

Tunceli Valisi ve Belediye Başkan Vekili Tuncay Sonel, 2018'e Mehmetçiklerle girerken, hastanede hasta ziyareti ve kontrol noktalarında görev başında olan güvenlik güçleri ile itfaiye ekiplerini ziyaret etti.

Vali Sonel, 2018’e 'Mehmetçiklerle' girdi Tunceli

Tunceli’ye 6 ay önce Vali ve Belediye Başkan Vekili olarak atanan Tuncay Sonel, kentte yılın son gününde çeşitli ziyaretler yaparak yeni yıla girdi. İlk önce Devlet Hastanesine giden Vali Sonel, tek tek hastaları ziyaret edip dualarını aldı. Onlara karanfil veren Vali Sonel, görevi başındaki sağlık çalışanlarının da yeni yılını kutladı. Daha sonra Tunceli Belediyesi İtfaiye Müdürlüğüne bağlı ekipleri ziyaret eden Sonel, itfaiye erleri ile sohbet ederek yaptıkları görevin önemine değindi.

Terörle mücadele de başarılı bir şekilde mücadele eden güvenlik güçlerini de Ovacık-Pülümür-Mazgirt güzergahlarındaki kontrol noktalarında ziyaret eden Vali Sonel, Ucunçayır Jandarma Asayiş Komando Bölüğünde Mehmetçiklerle 2018’e girdi. Vali Sonel, 1,5 ay önce evlenen Karslı bir askerin eşini telefonla görüntülü arayarak hem yeni yıllarını kutladı, hem de görevdeki eşiyle görüştürdü.

2017’yi acı tatlı hatıralarla geride bıraktıklarını ifade eden Sonel "2018 memleketimize, ailemize, huzur, mutluluk ve başarı getirsin. Allah birlik ve beraberliğimize bozmak isteyenlere fırsat vermesin" ifadelerini kullandı.

Daha sonra kent merkezine geçen Sonel, 2018’in ilk saatlerinde esnafları ve yeni yılı karşılayan vatandaşlarla da sohbet edip yeni yıllarını kutladı. Ziyaretlerde Vali Sonel’e İl Emniyet Müdürü Doğu Ateş ile İl Jandarma Komutanı Albay Tekin Aktemur’da eşlik etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...