Engelli rampasında yarım saat bekledi

Bedensel engelli bayan, engelli rampası önünde park eden otomobillerden dolayı motorlu aracı ile kaldırımda yarım saat mahsur kaldı.

Engelli rampasında yarım saat bekledi
Sivas
Bedensel engelli bayan, engelli rampası önünde park eden otomobillerden dolayı motorlu aracı ile kaldırımda yarım saat mahsur kaldı.

Sivas’ta İnönü Bulvarı üzerinde gerçekleşen olayda, motorlu aracı ile engelli kaldırımında seyreden Gülseren Geçkil isimli bedensel engelli bayan, engelli rampası önünde park eden otomobillerin engeline takıldı. Geçkil, farkındalık oluşturmak adına yönünü değiştirmeyerek polise ihbarda bulundu. İhbar üzerine olay yerine gelen trafik polisleri, engelli kaldırımı önünde park eden araç sürücülerine ulaşmak için çalışma başlattı.

Bedensel engelli bayan aradan yarım saat geçmesine rağmen bulunduğu yerden ayrılmayıp gerekirse sabaha kadar bekleyebileceğini belirtti. Geçkil yaptığı açıklamada, “Bedelsel engelliyim. Motor kullanıyorum. Engelli rampasına araba park ettikleri için kaldırımda mahsur kaldım. Yarım saattir bekliyorum. Emniyete haber verdim. Trafik polislerimiz geldi. Gerekirse sabaha kadarda bekleyeceğim” şeklinde konuştu. Bu sırada trafik polisleri sürücülerden birine ulaşmayı başlardı. Olay yerine gelen sürücü, şehirdeki park sorunundan yakınarak engelli bayandan özür dileyip helallik istedi. Aracını kaldırması ile Geçkil, trafik polislerine teşekkür ederek yoluna devam etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...