Ankara Elazığlılar Derneği’nden iftar

Ankara Elâzığ Kültür Derneği merkezinde Dernek Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri ile Derneğin Onursal Başkanları ve Ankara’daki Elâzığ Kültür ve Tanıtma Vakfının yöneticilerine yönelik bir iftar yemeği düzenlendi.

Ankara Elazığlılar Derneği’nden iftar Güncel
Ankara Elâzığ Kültür Derneği merkezinde Dernek Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri ile Derneğin Onursal Başkanları ve Ankara'daki Elâzığ Kültür ve Tanıtma Vakfının yöneticilerine yönelik bir iftar yemeği düzenlendi.
 
 İftar yemeğine; derneğin yönetim ve denetim kurulunda görev alanlar ile Dernek Onursal Başkanlarından; Ahmet AYAZ ile 21'inci dönem Elâzığ Milletvekili Doç.Dr. Mustafa Gül, Elâzığ Kültür ve Tanıtma Vakfından Vakıf Başkanı Mehmet ÇAĞLAR ve Vakfın Genel Sekreteri Salih ÖZBULUT, Dernek Yönetim Kurulundan; Genel Başkan Prof.Dr. Haşim ÇAKIRBAY'ın yanısıra, Genel Başkan Yardımcılarından Sadiye İSKENDER, Muzaffer DEMİR, Mustafa EKMEKÇİ, Dernek Yönetim Kurulu Üyelerinden; Ali Hıdır ERTEM, Muhsin CANPOLAT, Mesut DEMİREL, Orhan ONAT, Doç.Dr. Ömer Faruk KARATAŞ, Mustafa ÇUBUK, Mustafa TABANYELİ, Dernek Denetim Kurulundan; Başkan Recep TUNÇ ile üyelerden Ramazan SAĞLAM, Sait Selami DÜNDAR ile İdris TUNCER katıldılar. 
 
 Dernek Genel Başkanı Prof.Dr. Haşim ÇAKIRBAY yaptığı konuşmada, Ankara'da bulunan Dernek ve Vakfın yöneticileri ile Mübarek Ramazan ayında bir iftar yemeğinde biraraya gelmenin verdiği mutluluğu dile getirerek bu gibi toplantı ve yemeklerin birlik ve beraberlik açısından önemini vurguladı ve dernek denetim kurulu üyelerine, Derneğin onursal başkanlarına ve Vakfın temsilcilerine derneğimizin düzenlediği iftar yemeğine katıldıklarından dolayı teşekkür etti. 
 
 Elâzığ Kültür ve Tanıtma Vakfı Başkanı Mehmet ÇAĞLAR, Vakfın Genel Sekreteri Salih ÖZBULUT, Derneğin Onursal Başkanlarından Doç.Dr. Mustafa Gül ve Ahmet AYAZ da yaptıkları konuşmalarda derneğin düzenlemiş olduğu iftar yemeğinde hemşehrileri biraraya getirdikleri için Dernek Yönetim Kuruluna teşekkürlerini ilettiler. 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom