Ahmet Kabaklı anılıyor

Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı Kredi ve Yurtlar Kurumu Elazığ İl Müdürlüğü ve Elazığ Belediyesi’nin ortaklaşa düzenleyecekleri “Çınaraltı Gençlik Söyleşileri” kapsamındaki ‘Vefa Günleri’ konulu panelde, Elazığ’ın yetiştirdiği edebiyat ve kültür adamı Ahmet Kabaklı anılacak.

Ahmet Kabaklı anılıyor Kültür

Belediye Kültür ve Kongre Merkezi’nde, 25 Kasım 2015 Çarşamba günü saat 19.00’da gerçekleştirilecek “Ahmet Kabaklı Anma Paneli’ne, Fırat Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Hayrettin Ayaz, Bingöl Üniversitesi Öğretim Üyesi Cemil Turgut ile Keban Halk Eğitim Müdürü Cemil Kabaklı konuşmacı olarak katılacak.

Medeniyetimizin ve kültürümüzün oluşmasında önemli katkıları bulunan değerli şahsiyetleri tanıtma ve anlamaya yönelik olarak düzenlenecek panelde, yazarlığı ile Türk düşünce hayatında derin izler bırakan, milli ve manevi değerlerine bağlı nesillerin yetişmesi yönünde önemli çalışmalara imza atan Ahmet Kabaklı, genç nesillere anlatılacak.

Kredi Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü üst düzey yöneticilerinin de katılacağı panele tüm hemşerilerimizin davetli olduğu bildirildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom