Başkan Polat yılın ilk doğan bebeklerini ziyaret etti

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, 2018 yılının ilk bebeklerini ziyaret ederek anne ve babalara 'Hayat Seninle Güzel' projesi kapsamında hazırlanan özel hediye paketlerini verdi.

Başkan Polat yılın ilk doğan bebeklerini ziyaret etti
Malatya
Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, 2018 yılının ilk bebeklerini ziyaret ederek anne ve babalara ‘Hayat Seninle Güzel’ projesi kapsamında hazırlanan özel hediye paketlerini verdi.

Yeşilyurt’u geleceğe taşıyacak önemli yatırımların yanı sıra sosyal belediyeciliğe de büyük önem vererek ’insan odaklı’ hizmet yelpazesini genişleterek ilçe sakinlerine hizmet etmeye devam eden Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Yeşilyurt’ta ki resmi ve özel hastaneleri ziyaret ederek dünyaya yeni gözlerini açan bebeklerle yakından ilgilendi. Hastanelerde tedavi gören hasta ve hasta yakınları ile hastane personelinin yeni yılını kutlayan Belediye Başkanı Polat, yeni doğan servisinde çocuklarını kucaklarına alan anne, baba ve aile yakınlarına ‘ hayırlı olsun’ dileklerini sundu. Yeni doğan bebeklerle de yakından ilgilenen Başkan Polat, yeni yıl bebekleri için ’Hayat Seninle Güzel’ projesi kapsamında hazırlanan hediye paketlerini aile fertlerine hediye etti. Ziyaretlerde aileler tarafından büyük bir sevinç ve mutlulukla karşılanan Başkan Polat, bebeklere hayırlı ve sağlıklı ömürler dilediğinde bulundu. 2015 yılında başlattıkları ‘Hayat Seninle Güzel’ projesi kapsamında dünyaya gözlerini açan bebekleri hediyelerle karşıladıklarını ifade eden Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, “Ailelere yeni bir bireyin katılması her zaman mutluluk ve heyecan kaynağıdır. Çocuklar bizim her şeyimiz, hayat onlarla güzel. Çocuklarımıza güzel bir gelecek hazırlamak adına dünyaya geldikleri ilk andan itibaren onları kucaklamaya, güzel bir yaşam sunmaya gayret ediyoruz. Bütün çocuklarımızın vatana, millete hayırlı evlatlar olmasını temenni ediyorum. ‘Hayat Seninle Güzel’ projemiz aracılığıyla ailelerin sevincine ortak olmak, onları bu en mutlu günlerinde yalnız bırakmamaya çalışıyoruz. 2018 yılının ilk dakikalarında dünyaya gelen bebeklerimizi ziyaret ederek anne ve babaları ile aile fertlerine hayırlı olsun dileklerimizi sunduk. Tüm bebeklerimize ve ailelerine sağlıklı, mutlu ve huzurlu yarınlar diliyorum” şeklinde konuştu.

Üç yılda 9 bin 870 bebek ziyaret edildi

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat ‘Hayat Seninle Güzel’ projesi kapsamında bugüne kadar 9 bin 870 ailenin ziyaret edildiğini sözlerine ekledi. Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Güner ve Haydar Şahin’in yanı sıra Yeşilyurt Kent Konseyi Genel Sekreteri Necati Çobanoğlu da gün boyunca hastaneleri ziyaret ederek yeni doğan bebekleri ziyaret ederken, aile fertlerine hediyeler verdi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...