Üzülmez’den Vali Zorluoğlu’na ziyaret

Elazığspor’un Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu’nu ziyaret etti.

Üzülmez’den Vali Zorluoğlu’na ziyaret Spor

Geçtiğimiz günlerde Elazığspor Teknik Direktörlüğü görevine getirilen İbrahim Üzülmez, Yardımcı Antrenör Ümit Şahin ve Kulüp Müdürü Ali Topal ile birlikte Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu’na bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

VALİ ZORLUOĞLU : ELAZIĞSPOR’U YAKINDAN İZLİYORUM
Teknik Direktör İbrahim Üzülmez’e yeni görevinde başarılar dileyen Vali Zorluoğlu “Yeni göreviniz hayırlı olsun. İnşallah Elazığspor’a güzel hizmetleriniz olur. Elazığspor’u yakından takip ediyorum. Futbolu da, izlemesini de çok seviyorum. Mümkün mertebe Elazığspor’un maçlarını da takip ediyorum. Elazığspor’u oldukça beğeniyorum çünkü kaliteli futbol oynuyorlar. Belki çok büyük yıldızları yok ama birbirini tamamlayan oyuncuları var. Bu Elazığspor için büyük bir şans, çok büyük paralar harcayarak takım oluşturuyorsunuz ama uyum olmadığı için başarılı olamıyorsunuz. Daha küçük paralarla kurulan takımlarda bazen daha iyi sonuçlar almak mümkün alabilmektedir. Elazığspor’u da böyle değerlendiriyorum” dedi.

ÜZÜLMEZ : ELAZIĞSPOR YALNIZ KALMAMALI
Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez ise “Ben Elazığ’a yeni geldim. Bu oyuncu grubunun yalnız kalmaması gerektiğini düşünüyorum. Oyuncular yalnız kaldıklarını hissettiklerinde antrenmanları motive etmekte çok kolay olmamaktadır. Elazığ’da bir sahipsizlik var. Bu takımın geleceği için şehrin dinamiklerinin harekete geçirilmesi gerekmektedir.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom