Başkan Karataş açıkladı! Önemli davayı Elazığspor kazandı

Türkiye Futbol Federasyonu Uyuşmazlık Çözüm Kurulu, Elazığspor’dan tazminat talep eden Mehmet Altıparmak’ın isteğini reddetti.

Başkan Karataş açıkladı! Önemli davayı Elazığspor kazandı Spor

Kanal23’te yayımlanan Detay Haber Programına konuk olan Elazığspor Kulüp Başkanı Sedat Karataş, Uyuşmazlık Çözüm Kurulu’nun geçtiğimiz gün yaptığı toplantı sonucunda Mehmet Altıparmak’ın Elazığspor aleyhine açmış olduğu tazminat davasını kaybettiğini açıklayarak bu gelişme üzerine bu kez de Elazığspor’un Mehmet Altıparmak’a tazminat davası açacaklarını söyledi.

Alınan bilgilere göre, büyük bir hata yapan Mehmet Altıparmak, Elazığspor Tesisleri’nden ayrıldıktan hemen sonra avukatı aracılığı ile Elazığspor Kulübü’ne dava açtı.

Normal prosedüre göre, ilk önce Elazığspor’un sözleşmesini feshetmesini beklemesi gereken Mehmet Altıparmak, bu süreci beklemeden tesislerden ayrılıp ilimizde faaliyet gösteren bir kafede basın toplantısı düzenleyip kulüp hakkında olumsuz cümleler sarfedince Elazığspor aleyhine açtığı davayı kaybetmesi de kaçınılmaz oldu.

Elazığspor Yönetim Kurulu, henüz sözleşmesi devam eden Mehmet Altıparmak’ın medya yolu ile yaptığı olumsuz açıklamaları mahkemede koz olarak kullanarak davayı kazandı ve Mehmet Altıparmak’a tazminat ödemekten kurtuldu.

Öte yandan Mehmet Altıparmak’ın Elazığspor’da çalıştığı süre içerisindeki alacakları için açmış olduğu davanın ise devam ettiği öğrenilirken Uyuşmazlık Çözüm Kurulu’nun dosyayı incelemeye devam ettiği ve bu konudaki nihai kararın ise ilerleyen günlerde açıklanacağı bildirildi.

KAYNAK:KANAL23

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...