Kayapınar’da üşüyen çocuk kalmayacak

Diyarbakır'ın Kayapınar İlçe Kaymakamlığı ve Kayapınar Belediyesinin başlattığı Kayapınar Hızır Projesi ile çocuklara kışlık mont ve ayakkabı dağıtılıyor.

Kayapınar’da üşüyen çocuk kalmayacak
Diyarbakır
Diyarbakır’ın Kayapınar İlçe Kaymakamlığı ve Kayapınar Belediyesinin başlattığı Kayapınar Hızır Projesi ile çocuklara kışlık mont ve ayakkabı dağıtılıyor.

İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Dr. Ozan Balcı’nın, okul idarecileri ve öğretmenlerle yaptığı toplantılarda tüm dezavantajlı çocukların tespit edilmesiyle ilgili verdiği talimat ile belirlenen ihtiyaç sahibi 2 bin 400 çocuğa daha kışlık bot ve kaban hediyeleri okul idarecileri ve öğretmenlerine teslim edildi. İlçe Kaymakamı Dr. Ozan Balcı, Kayapınar’da mağdur ve ihtiyaç sahibi hiç kimseyi bırakmayacaklarını belirterek, devletin imkanlarının dezavantajlı vatandaşlarımız için seferber edildiğini ifade etti. Balcı, “Kasım ayında 6 bin öğrencimize kışlık mont ve ayakkabı hediyelerini gönderdik. Okul idarecilerimiz ve öğretmenlerimiz tarafından bizlere 2 bin 400 öğrencimizin daha kışlık ayakkabı ve mont ihtiyacı olduğu bildirildi. Bu talepleri kısa süre içerisinde karşılayarak, öğrencilerimize dağıtımı yapılması üzere kışlık ayakkabı ve mont hediyelerini teslim ediyoruz ve böylece toplam 8 bin 400 öğrencimizin kışlık ayakkabı ve mont ihtiyacını karşılamış oluyoruz. Çocuklarımızı çok seviyoruz ve bütün ihtiyaçlarında her zaman destekçisi olmaya devam edeceğiz” dedi.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom