Kardan Adam, sezonu açıyor

Yapımcılığını ve sunuculuğunu Salih Yalçın'ın yaptığı ekranların renkli programı Kardan Adam yeni sezona hafta sonu merhaba diyor. Ürettiği magazin ve haber içerikleriyle ulusal televizyonlarda ve sosyal medyada büyük ses getiren Salih Yalçın, geçmiş yıllarda Kardelen Tv, Doğu Tv ve Kanal 25'te yayınlanan Kardan Adam programını Kartv.net sitesinde yayınlayacak.

Kardan Adam, sezonu açıyor
Erzurum
Yapımcılığını ve sunuculuğunu Salih Yalçın’ın yaptığı ekranların renkli programı Kardan Adam yeni sezona hafta sonu merhaba diyor. Ürettiği magazin ve haber içerikleriyle ulusal televizyonlarda ve sosyal medyada büyük ses getiren Salih Yalçın, geçmiş yıllarda Kardelen Tv, Doğu Tv ve Kanal 25’te yayınlanan Kardan Adam programını Kartv.net sitesinde yayınlayacak.

Program, Erzurum Büyükşehir Belediyesinin sponsorluğunda Kartv.net’in Youtube, Twitter, Facebook ve web adreslerinden izleyiciyle buluşacak.

Program yapımcısı ve sunucusu Salih Yalçın konuya ilişkin şunları söyledi:"14 yıldır yapmış olduğum bu programla Erzurum’un sahip olduğu kış turizmi potansiyelini Türkiye’ye tanıtmayı amaçladım. Kısıtlı bütçelerle, kısıtlı imkanlarla ve çeşitli engellerle karşı karşıya kaldığım 14 yıllık süreçte en büyük destekçim izleyiciler oldu. Onların istek ve arzuları benim istek ve arzularımı perçinledi ve zorluklara göğüs gerip programlarımı kararlılıkla sürdürmemi sağladı. Erzurum halkına çok ama çok teşekkür ediyorum. Bu hafta sonu Palandöken Kayak Merkezinden çekimlerle sezona merhaba diyeceğiz, tüm izleyicilerimizi Kartv.net’in internet ve sosyal medya hesaplarına bekliyoruz."

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...