Köy öğrencileri sevindirdi

Adıyaman'ın Besni ilçesine bağlı İznik Köyü İlköğretim Okulu öğrencilerine spor malzemesi yardımında bulunuldu.

Köy öğrencileri sevindirdi
Adıyaman
Adıyaman’ın Besni ilçesine bağlı İznik Köyü İlköğretim Okulu öğrencilerine spor malzemesi yardımında bulunuldu.

Adıyaman Nemrut Rotary Kulübü tarafından organize edilen etkinlikle 52 öğrenciye spor malzemeleri alınarak Yetkili Okul Müdürü Şükrü Durgut’a teslim edildi.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından imzalanan ‘Rotary Eğitim Dostları projesi’ protokolü ile toplanan yardım ve bağışları ihtiyaç sahibi okul ve öğrencilere ulaştırdığını belirten Başkan Mahmut Esmer, “Ülkemizin ve gençlerimizin gelişiminde eğitimin öneminin farkına varılarak, Türkiye genelinde tüm çocuklarımıza eşit eğitim ve kendini geliştirme imkanları sunmak, çocuklarımızın eğitim seviyelerinin yükseltilmesi için öğretmenlerimize destek olmaktır. Bu bağlamda her yıl olduğu gibi bu yıl da ilimizde farklı okulların ve bu okullarda eğitim gören öğrencilerimize destek olmak amacıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

UR 2430. Bölge Guvernör Yardımcısı Ferit Binzet ise, “İznik Köyü İlköğretim Okuluna öğrencilerimizin spor yapabilmeleri için minyatür kaleler, futbol topları, masa tenisi ve raketler, ayrıca farklı ve eğlenceli bir spor dalı olan Badminton raket ve topları ile öğrencilerimizin gelişimine katkı sağlamaya çalıştık” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...