Karakelle’den Erzincan Belediyesine ziyaret

Çeşitli temas ve incelemelerde bulunmak üzere Erzincan'a gelen Erzincan Milletvekili Sebahattin Karakelle Erzincan Belediyesini ziyaret etti.

Karakelle’den Erzincan Belediyesine ziyaret
Erzincan
Çeşitli temas ve incelemelerde bulunmak üzere Erzincan’a gelen Erzincan Milletvekili Sebahattin Karakelle Erzincan Belediyesini ziyaret etti.

Gerçekleştirilen ziyarette Erzincan Milletvekili Sebahattin Karakelle’ye Ak Parti Erzincan İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci eşlik etti.

Şehirde gerçekleştirilen yatırımlar hakkında bilgi alış verişinin yapıldığı ziyarette, Erzincan’a yapılacak olan 600 yataklı Şehir Hastanesinin yapımına Başbakan Binali Yıldırım’ın talimatlarıyla en kısa sürede başlanacağı belirten Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Erzincan’ın her şeyin en iyisine layık olduğunu belirtti.

Erzincan Milletvekili Sebahattin Karakelle ise “Son 16 yılda ülkemizde başlatılan kalkınma hamlesinden şehrimizde payını büyük oranda aldı. Tabi bunda Başbakanımız Binali Yıldırım’ın etkisi çok büyük. Son olarak şehrimizde yapımına başlanacak olan 600 yataklı Şehir Hastanesi bunlardan biri. Ancak bunları yeterli görmüyoruz. El birliğiyle ülkemizi ve şehrimizi 2023,2053 ve 2071 hedeflerine hazırlıyoruz.” Dedi.

Gerçekleştirilen konuşmaların ardından Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Erzincan Milletvekili Sebahattin Karakelle ve Ak Parti Erzincan İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci’ye Cumhurbaşkanı ile çekilen hatıra fotoğrafını hediye etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...