Erzincan Belediyesi ile Bem- Bir - Sen arasında SDS imzalandı

Erzincan Belediyesi ile Memur-Sen'e bağlı Bem-Bir-Sen tarafından memurların ekonomik hayat koşullarının iyileştirilmesine yönelik Sosyal Denge Sözleşmesi imzalandı.

Erzincan Belediyesi ile Bem- Bir - Sen arasında SDS imzalandı
Erzincan
Erzincan Belediyesi ile Memur-Sen’e bağlı Bem-Bir-Sen tarafından memurların ekonomik hayat koşullarının iyileştirilmesine yönelik Sosyal Denge Sözleşmesi imzalandı.

Erzincan Belediyesinde gerçekleştirilen imza törenine Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Belediye Başkan Yardımcıları, Bem-Bir- Sen Şube Başkanı Erol Şahin ve Bem-Bir- Sen yöneticileri katıldı.

Bem-Bir- Sen Şube Başkanı Erol Şahin "Belediye başkanıma yaklaşımı ve memurunu gözetmesinden dolayı teşekkür ediyorum. Bugüne kadar ki tüm görüşmelerimiz olumlu geçti, isteklerimiz karşılandı. Son sözleşmede tarafların memnun olduğu bir sözleşme oldu” dedi.

Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy ise, “Bu güne kadar alın teriyle çalışan, gayret gösteren ve emek harcayanın hep yanında olduk. Belediye olarak memurumuzla ve işçimizle bir bütünüz. Ortada bir başarı varsa bu başarı hepimizin. Yapılan sözleşme ile memurumuzun beklentisini karşıladığımız inancındayız. İki taraf içinde hayırlı olsun” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...