Bingöl’de trafik kazaları MOBESE’ye yansıdı

Bingöl'de meydana gelen bazı kazalar MOBESE kameralarına yansıdı.

Bingöl’de trafik kazaları MOBESE’ye  yansıdı
Bingöl
Bingöl’de meydana gelen bazı kazalar MOBESE kameralarına yansıdı.

Bingöl İl Emniyet Müdürlüğü Kent Güvenlik Yönetim Sistemi ve Plaka Tanıma Sistemi (MOBESE) kameralarına kazaların bazıları saniye saniye yansıdı. Kameralara yansıyan kazalar sürücülerin trafik kurallarına uymalarının ne kadar önemli olduğunu gözler önüne serdi. Kameraya yansıyan görüntülerde sürücülerin trafik kurallarına uymadıkları dikkat çekti.

MOBESE kameralarına yansıyan görüntülerden ilkinde sürücüler kavşakta geçiş önceliğine uymadığı için iki otomobil bir kavşakta çarpışıyor. İkinci görüntüde ise yine sürücülerin kavşakta geçiş önceliğine uymadığından bir minibüs ile otomobil çarpışıyor. Kazada minibüs devriliyor. Üçüncü kazada ise Bingöl-Elazığ karayolunda Kurudere Kavşağında meydana geliyor. Kazada sürücüler kavşakta geçiş öncülüğüne uymadığı için iki otomobil çarpışıyor.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...