‘Ana-Baba okulu’ Eğitim seminerleri başladı

Özel Malatya Yeni Hamle Koleji Anodolu Lisesi Yöneticileri tarafından Ana Baba okulu adı altında 8 hafta sürecek Eğitim Semineri başlatıldı.

‘Ana-Baba okulu’ Eğitim seminerleri başladı
Malatya
Özel Malatya Yeni Hamle Koleji Anodolu Lisesi Yöneticileri tarafından “Ana Baba okulu “adı altında 8 hafta sürecek Eğitim Semineri başlatıldı.

İlk olarak Annelerin eğitime alındığı programda, çocuk psikolojisi üzerine seminere başlayan Yeni Hamle Kurumları Genel Müdürü Ahmet Polat Kaya velilere öncelikle çocuklarını dinlemelerini, dinlenen kişinin kendisini değerli hissettiğini ve bu özgüvenle yetişen çocukların ileriki yaşamlarında başarı olduğunu anlattı.

Seminere daha sonra Psikologlar ve psikiyatrisler Derneği ve Kişisel Gelişim Dünyası Federasyonu üyesi Psikolog Mehmet Said Aydemir devam etti. Aydemir, çocukların karakterlerinin 7 yaşına kadar yüzde 70’nin tamamlandığını ifade ederek, çocuk eğitiminde asıl görevin aileye düştüğünü, okulların öğretim konusunda daha faydalı olduğunu çeşitli deneylerle anlattı.

Programı ilgiyle dinleyen veliler teşekkürlerini ifade ederken, Psikolog Aydemir’e çiçek takdimi ile program son buldu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...