Battalgazi MHP’de İstişare toplantısı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Battalgazi İlçe Başkanı Mehmet Samanlı, parti binasında istişare toplantısı düzenledi.

Battalgazi MHP’de İstişare toplantısı
Malatya
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Battalgazi İlçe Başkanı Mehmet Samanlı, parti binasında istişare toplantısı düzenledi.

MHP Mahalle Başkanlarıyla Parti Binasında gerçekleşen istişare toplantısında sorunları dinledi. Burada bir konuşma yapan Başkan Mesut Samanlı, "Biz Milliyetçi Hareket Partisi MHP olarak ülkenin bulunduğu zor durumun farkındayız MHP ‘siz bir Meclis olmayacağının farkındayız, zaten dış güçlerinde içte karışıklık yapıyorlar. Bu ülkenin sigortası ve teminatı olan MHP’dir. Biz de bu bilinçle yarın seçim olacakmış gibi çalışmalarımıza son hız devam ediyoruz. Bundan sonraki süreçte hep birlikte olacağız, mahalle Başkanlarını belirlemek açısından ve sandık başkanlarını belirleyeceğiz" dedi.

Emeği geçen tüm yönetici ve partililere de teşekkür eden Samanlı, "Geçtiğimiz günlerde Milliyet Hareket Partisi MHP’ Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’yi ziyaret ettik. Genel Başkanımız ve bilge lider Dr. Devlet Bahçeli ile 1 saate yakın sohbet etme imkanı bulduk. Kendisi ’de bize gerekli talimatları verdi." diye konuştu.

Toplantı daha sonra basına kapılı olarak devam etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...