Besni Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hayati İşitmen oldu

Adıyaman'ın Besni ilçesinde Memet Kasap, Hayati İşitmen ve Osman Dutlu'nun yarıştığı Besni Esnaf ve Sanatkarlar Odası Olağan Genel Kurulunda Başkanlığa Hayati İşitmen seçildi.

Besni Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hayati İşitmen oldu
Adıyaman
Adıyaman’ın Besni ilçesinde Memet Kasap, Hayati İşitmen ve Osman Dutlu’nun yarıştığı Besni Esnaf ve Sanatkarlar Odası Olağan Genel Kurulunda Başkanlığa Hayati İşitmen seçildi.

Belediye Düğün Salonunda gerçekleştirilen kongrede divan başkanlığına Adıyaman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği Başkanı Ziya Duranay seçilirken, katip üyeliklerine ise Haci Arslan, Kadir Er, Soydan Doğru ve İsmet Nergiz seçildi. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının ardından yönetim ve denetim kurulu raporları okunarak ayrı ayrı ibra edildi.

Bin 320 üyeden bin 121 kişinin oy kullandığı seçimde Hayati İşitmen 550 oy alırken, Memet Kasap 347 oy, Osman Dutlu ise 213 oy aldı. 11 oy ise geçersiz sayıldı.

550 oy alarak Hayati İşitmen başkan seçilirken, yönetim kurulu üyeleri ise, Sedat Ağır, Ali Aras, Sait Cengiz Baba, Ali Payam, Ömer Oral, Kemal Unuturum, Metin Yıldız ve Haci Memet Yüksel oldu.

Kendisine destek veren herkese teşekkür ettiğini dile getiren Başkan İşitmen, "Biz yeni ruh ve taze kan her zaman için iyidir sloganıyla esnafımız için bu yola çıktık. Projelerimizi bir bir hayata geçirerek esnafımızın önünü açacağımıza inanıyorum. Esnaflarımızın sorunlarını takip ederek sorunların giderilmesi noktasında elimizden geleni yaparak yönetim kurulu üyelerimizle uyumlu bir şekilde çalışacağız. Beni ve yönetim kurulumu bu göreve layık gören tüm esnaflarımıza teşekkür ediyorum" diye konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...