CHP Besni Kadın Kolları Başkanı Peyker oldu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Besni İlçe Kadın Kolları Başkanı Sibel Esen Peyker oldu. Sevgi Serter'in görevi bırakmasının ardından tek listeyle gidilen CHP Besni Kadın Kolları Başkanlığına aday olan Sibel Esen Peyker oy çoğunluğuyla başkan seçildi.

CHP Besni Kadın Kolları Başkanı Peyker oldu
Adıyaman
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Besni İlçe Kadın Kolları Başkanı Sibel Esen Peyker oldu. Sevgi Serter’in görevi bırakmasının ardından tek listeyle gidilen CHP Besni Kadın Kolları Başkanlığına aday olan Sibel Esen Peyker oy çoğunluğuyla başkan seçildi.

CHP Besni ilçe Başkanlığında yapılan seçime CHP Adıyaman İl Kadın Kolları Başkanı Fatma Temiz Ünlü, CHP Besni İlçe Başkanı Hakan Kılınç ve parti üyeleri katıldı. Tek listeyle gidilen seçimde CHP Besni Kadın Kolları Başkanı olan Sibel Esen Peyker, parti yönetimine ve kendisine destek veren herkese teşekkür etti.

Kadın Kolları Başkanı Sibel Esen Peyker’e, yeni görevinde başarılar dileyen CHP Besni İlçe Başkanı Hakan Kılınç, “Bugün CHP Besni Kadın Kolları Başkanlık seçimimizi gerçekleştirdik. Kongremizde başkan seçilen Sibel Esen Peyker’e ve yönetimine başarılar dilerim. Kongremize katılan İl Kadın Kolları Başkanımız Fatma Temiz Ünlü ve kadın yöneticilerimize de teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...