Kulp Belediyesi Pasur Belediyespor’a son model araç tahsis etti

Diyarbakır'ın Kulp Belediyesi, Pasur Belediyespor futbol takımı için takım renkleriyle giydirilmiş son model araç tahsis etti.

Kulp Belediyesi Pasur Belediyespor’a son model araç tahsis etti
Diyarbakır
Diyarbakır’ın Kulp Belediyesi, Pasur Belediyespor futbol takımı için takım renkleriyle giydirilmiş son model araç tahsis etti.

Kulp Belediye Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Fatih Dülgeroğlu, Pasur Belediyespor futbol takımına Kulp Belediyesince tahsis edilen aracın teslim törenine katıldı. Takım aracı teslim törenine katılan Başkan Dülgeroğlu, “Takımımıza yaraşır son model takım arabasını tahsis etmekten büyük gurur duyuyoruz. Pırıl pırıl gençlerden oluşan futbolcularımız, fedakar teknik heyetimiz ve değerli yöneticilerimiz için elimizden gelen bütün imkanları seferber etmeye devam ediyoruz. Takımımızın müsabakalara rahatça seyahat edebilmeleri için böyle bir araca ihtiyaç olduğu dile getirildi. Bizlerde bu ihtiyacı zaman kaybetmeden yerine getirdik. Takımımız için hayırlı uğurlu olsun. Takımımıza başarılar diliyor ve hak ettiği üst liglere çıkacağına inanıyorum” dedi.

Diyarbakır 1.amatör liginde mücadele eden Pasur Belediyespor Lice İlçe stadında karışılacağı Bismil Kızılayspor maçı için Lice ilçesine yeni takım aracıyla seyahat etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...