Kursiyerler tarafından sergi açıldı

Diyarbakır'ın Kayapınar İlçe Belediyesinin düzenlediğimiz kurslarda eğitim gören kursiyerler, eserlerini sergiledi.

Kursiyerler tarafından sergi açıldı
Diyarbakır
Diyarbakır’ın Kayapınar İlçe Belediyesinin düzenlediğimiz kurslarda eğitim gören kursiyerler, eserlerini sergiledi.

İşaret dili kurslarına devam eden öğrencilerin işaret dili ile sergilediği 3 şarkı ile renk kattığı etkinlikte, resim ve görsel sanatlar kurslarına dönem boyunca katılım sağlayan ve eğitimini tamamlayan kursiyerler eserleri sergilendi. Sergide ayrıca eğitim kurslarına devam eden bir annenin çocuğuna okumayı sevdirmek ve eğitimini sağlamak amacıyla yapmış olduğu hikaye-resim çalışması sergilendi. Annenin hikaye kitabını sayfa sayfa resimleyerek çocuğuna okumayı ve resim sanatını sevdirmeyi amaçladığı çalışma katılımcılardan tam not aldı.

İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Dr. Ozan Balcı, bilgi evlerimizdeki kurslara katılan kursiyerlerimizin düzenlenen sosyal etkinlikler ile kaliteli ve hoş vakit geçirmelerini amaçladıklarını ifade ederek, bu kursların aynı zamanda kariyer planları içinde bir ilk adım olduğunu belirtti.

Kayapınar Belediyesi Kültür İşler Müdürlüğü tarafından etkinlikte başarılı olan kursiyerler ve öğretmenleri sinema ve yemek ile ödüllendirildi. Sinema ve toplu yemek etkinliğine öğrenci ve öğretmenlerin yanı sıra etkinliğe veliler de katıldı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...