Yeşilyurt Muhtarlar Derneğinden CHP’ye ziyaret

Malatya Yeşilyurt Muhtarlar Derneği Başkanı Salman Şahbaz Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Enver Kiraz'ı ziyaret etti.

Yeşilyurt Muhtarlar Derneğinden CHP’ye ziyaret
Malatya
Malatya Yeşilyurt Muhtarlar Derneği Başkanı Salman Şahbaz Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Enver Kiraz’ı ziyaret etti.

Yeşilyurt Muhtarlar r Derneği Başkanı Salman Şahbaz ve yönetim kurulu üyeleri, 23 Aralık’ta yapılan kongrede güven tazeleyen CHP İl Başkanı Enver Kiraz’ı ziyaret ederek, hayırlı olsun temennisinde bulundu. Ziyaret nedeniyle teşekkür eden CHP İl Başkanı Enver Kiraz, muhtarların önemine dikkat çekerek, "Yeşilyurt muhtarlar derneği bizim uzun süredir çok ciddi ikili ilişkiler yürüttüğümüz bir dernek, hem muhtarların sorunu konusunda hem de mahallenin sorunları konusunda duyarlı olan muhtarları bünyesinde barındırıyor. Muhtarlar mahallerimizin sorunlarında ilk muhatap olan kişiler, biz siyasi partilerin de görevi kentimizin sorunlarını çözmektir" dedi.

Bölgenin başta imar olmak üzere birçok sorunu olduğunu ifade eden Kiraz,”Her gelen siyasetçi orayla ilgili çeşitli şeyler söylüyor ama göreve geldikte sonra unutuluyor. Bir sonraki seçimde tekrar hatırlanıyor ama çözüm anlamında bir şey yapılmıyor. Buraya bir an önce imarın girmesi ve şehirle bütünleşebilecek bir duruma getirilmesi gerekir” şeklinde konuştu.

Malatya Yeşilyurt Muhtarlar Derneği Başkanı Salman Şahbaz, Enver Kiraz ve yönetimine başarı dileyerek, "Başkanımız güven tazeleyerek yenide seçildi kendilerine hayırlı olsun diliyoruz. Başkanımızla 2 dönem beraber çalıştık. Bizlere katkıları büyük olmuştu önümüzdeki süreçte de katkılarını bekliyoruz” diye konuştu

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...